Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Свято осені у дитячому садку

Щороку, рудоволоса красуня осінь стає приводом для святкування: у школі проходять тематичні виставки, що носять назву «Дари осені», а в дитячому садку «Ялиночка» - Свято осені. Цей феєричний, сповнений яскравих барв і дивовижних персонажів захід проходив для вихованців кожної групи закладу.
Для наймолодших діток, вихованців груп «Джерельце» і «Ромашка» музичні керівники закладу, підготували святковий ранок, що носив назву «Чарівна торбинка». Де діток розважали казкові герої Капітошка і Вовчик.
Цікавий святковий ранок з іграми, запальними танцями та веселими дитячими пісеньками про осінь відбувся для малюків груп «Вишиванка» та «Дзвіночок». До них приходила чарівниця Осінь, яка розфарбовувала все довкола яскравими фарбами.
Аби у святковій залі панувала особлива атмосфера тепла та затишку, працівники ДНЗ «Ялиночка», підготували чудові сценарії до кожного осіннього заходу, святково оформили актову залу та у ході репетицій, допомагали кожному малюку виявити та розкрити акторські здібності, щоб чарівне дійство зробити незабутнім святом, як для самих маленьких акторів, так і для глядачів.

наверх