Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ТРАНСФЕР НА ДОДАТКОВЕ ПРЕМІЮВАННЯ

У ЗМІ неодноразово повідомляли про можливість ухвалення Кабінетом міністрів України законопроєкту щодо встановлення додаткових доплат до заробітної плати «медичним та іншим працівникам, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації захворювання на коронавірусну хворобу (Covid-19)». Допоки на державному рівні вирішується, як втілити цей закон у життя, у Козині подібну практику було запроваджено ще задовго до виникнення пандемії.
Щомісяця із бюджету селища відбувається перерахунок коштів до районного бюджету у вигляді трансферту на додаткове преміювання працівників Козинської амбулаторії сімейної медицини. Однак, у зв’язку з незрозумілими обставинами від початку поточного року ці кошти до своїх адресатів так і не дійшли. Натомість вони затримувалися на рахунках Обухівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги керівником закладу Юрієм Тимченком . При цьому із бюджету Козинської селищної ради вищевказані кошти перераховувалися вчасно. І лише після особистого втручання у цю справу Козинського селищного голови Валерія Гартіка та голови Обухівської районної ради Лариси Іллєнко працівники Козинської амбулаторії нарешті отримали виплати за останні три місяці.
Подібні фінансові винагороди отримують вчителі Козинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Козинської дитячої школи мистецтв, а також працівники структурних підрозділів селищної ради, зокрема, працівники культури, спорту, комунальних підприємств та дошкільної освіти.

наверх