Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Трибуна депутата: Олексій Погребний

Трибуна депутата: Олексій Погребний
Погребний Олексій Вікторович депутат Козинської селищної ради по округу №5 (с.Рудики). Уже третю каденцію його обирають депутатом цього округу. За час депутатської діяльності Олексія Вікторовича, на підпорядкованому йому окрузі виконано низку робіт: проклали асфальтове покриття дороги яка веде від Рудиків до Козина, встановили великий дитячий майданчик, на якому із задоволенням відпочивають матусі з дітками. Встановили сміттєві баки. Тут є навіть контейнери для сортування сміття, та нажаль, не всі громадяни сортують сміття.
Завдяки Козинській селищній раді, на клопотання депутата Олексія Погребного у с.Рудики провели вуличне освітлення.
Та на цьому робота депутата не припинилася. Одним із актуальних питань сьогодення для жителів Рудиків стало розширення дороги що веде до зупинки по вул. Рудиківській. «До мене, як до депутата, звернулися громадяни із проханням прокласти пішохідну доріжку вздовж проїжджої частини. Адже дорога довжиною 1,5 км дуже вузька і коли дві машини їдуть на зустріч одна одній, то пішоходам нікуди діватися. А коли недобросовісні водії не збавляють швидкості – це може призвести до аварії на дорозі. Тож, жителі Рудиків, та люди, що там працюють просять прокласти тротуар», - розповів Олексій Погребний.
Саме із цим питанням він звернувся до голови Козинської селищної ради Валерія Володимировича Гартіка, щоб він допоміг у вирішенні цього питання. Валерій Володимирович пообіцяв вивчити цю проблему та як найшвидше посприяти у її вирішенні.

наверх