Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Трибуна депутата: Руслан Тимченко

Русла Петрович Тимченко, депутат з досвідом роботи, адже обирається до Козинської селищної ради втретє. Він є головою будівельної комісії та комунальних послуг. На його виборчому окрузі 60 житлових будинків, мешканці яких звернулися з питаннями встановлення дитячого майданчика, асфальтування вул. Набережно-Лугової, здійснити освітлення вулиці Нової, облаштувати спортивні майданчики на пляжах. Усі поставлені задачі депутатові вдалося виконати за сприяння Козинського селищного голови Валерія Володимировича Гартіка та депутатського корпусу.
Оцінюючи свій внесок у громадські справи, Руслан Тимченко вважає, що депутат, як посередник між виборцями та місцевою владою, насамперед повинен почути тих, хто його обирав. «Жодне питання, запит, звернення громадян не було проігноровано»,- розповів Руслан Петрович.
Будучи членом будівельної комісії, він разом з колегами, виїжджає до громадян, які звертаються зі спірними запитаннями щодо будівництва. Далі складений акт чи будь-яке інше спірне питання розглядаються у ході сесії Козинської селищної ради. Прийняте рішення повідомляється заявнику.
Окрім того, громадяни звертаються із питаннями надання матеріальної допомоги на лікування, благоустрій, завезення дров для опалення, прибирання небезпечних дерев. Їх вирішення також виносяться на сесійні засідання.

наверх