Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Трибуна депутата: Василь Колінченко

Василь Павлович Колінченко депутат Козинської селищної ради по 14 округу ( вул. Київська, вул. Т.Чиженко). На його виборчому окрузі проживає близько 120 осіб. Свою депутатську діяльність він веде з 2010 року. Депутатом Козинської ради його обрано вдруге.
За час депутатської діяльності Василя Павловича, на підпорядкованому йому окрузі виконано ряд робіт. Встановили сучасний дитячий майданчик, хоча спочатку, його місце розташування багатьом не подобалось, втім наразі там відпочивають матусі з дітками. Перенесли високовольтну лінію електропередач яка раніше проходила через ділянки козинців, через що вони не могли зводити будинки. Завдяки таким діям вулиця стала розбудовуватись. Позаминулого року заасфальтували дорогу по вул. Київській. До цього там була звичайна ґрунтова(піщана) дорога. А в 2016 році завдяки Козинській селищній раді та на клопотання депутата Василя Колінченка, по даній вулиці провели освітлення.
Василь Павлович і сам проживає по цій вулиці, тому проблеми сусідів знає не за чутками. Каже що відкритий до діалогу зі своїми виборцями, намагається прислухатися до думки кожного та донести її до органу місцевого самоуправління.

наверх