Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Триває капітальний ремонт Козинської школи

Світлі коридори, свіжа фарба на стінах, нові світильники – усе це результат капітального ремонту приміщення Козинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
Минулого року з бюджету Козинської селищної ради виділені кошти на реконструкцію спортивної зали та капітальний ремонт (утеплення) фасаду споруди. Цьогоріч заплановано провести капітальний ремонт приміщень школи з модернізацією та заміною внутрішніх інженерних мереж та систем.
Влітку зроблено ремонт приміщення їдальні школи, замінено начиння: плити для приготування їжі, посудомийні машини, тощо. Завезено нові меблі для їдальні.
Наступним зроблено ремонт лівого крила другого поверху закладу, зокрема, відремонтовані коридори, кабінет завгоспа та 2 класні кімнати, бібліотека і книгосховище.
Заступник директора школи Тетяна Миколаївна Кобченко розповіла, що для них дуже важливою була заміна електропроводки. Оскільки стара електромережа не була розрахована на ту кількість сучасної техніки, якою користуються педагоги та школярі у процесі навчання. Тож це питання було першочерговим. Окрім заміненої електропроводки у приміщенні школи встановлено нові енергозберігаючі світильники, які відповідають усім санітарним нормам. А також, сучасну вентиляцію, що дає можливість вільно дихати. Проведено оздоблювальні роботи, постелено новий лінолеум, повністю замінено систему опалення.
Тетяна Миколаївна розповіла, що адміністрація школи переймалася з приводу того, як проходитиме ремонт і чи не заважатиме він навчанню школярів. Але розуміючи, що школа досить велика, протягом літа, такий масштабний ремонт здійснити не можливо, тому його роблять поетапно і він ніяк не перешкоджає навчальному процесу.
Адміністрація школи просить поставитися з розумінням батьків школярів до того, що діти на час ремонтних робіт навчатимуться не у своїх класах. Та закликає усіх дітей, берегти та не нівечити майно школи і дати можливість наступним поколінням навчатися у таких же комфортних умовах, як школярі сьогодні.

наверх