Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ТВОРЧА РОБОТА "СИНЬОГО ПТАХУ" ДО 150 РІЧЧЯ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА

Цього року у травні виповнилось 150 років з дня народження Василя Стефаника - видатного українського письменника, громадського діяча, однієї з важливих постатей культурного та соціально-політичного життя України.

Враховуючи значний внесок Василя Стефаника у розвиток української літератури та у суспільно-політичне життя України, заклади культури Київської області, зокрема, Козинський Будинок культури, провів тематичний захід.
Народному аматорському драматичному колективу "Синій птах" запропонували долучитись до цієї культурної події.

Керівник колективу Корніюк Ірина Миколаївна прийняла цей творочий виклик і почалася плідна робота: вивчення біографії письменника, пошук цікавих фактів з його життя. " Нам хотілося показати глибину цієї літературної постаті та розповісти про нього, як про людину",- поділилася Ірина Миколаївна.

Ідею керівника підтримали її вихованці Валентина Майстренко та Богдан Тухто, саме вони стали доповідачами про перипетії життя, досягнення, випробування Василя Стефаника.
Для колективу "Синій птах" подібна мистецька робота стала новаторською, адже раніше над такими темами козинські театрали ще не працювали. Тому, напевно, підійшли до цього дуже відповідально. Чи будуть й надалі в діяльності народного аматорського драматичного колективу "Синій птах" такі ж експерименти - покаже час.

Але, як говорить Ірина Миколаївна: "Кожен творчий здобуток - це пошук мотивації, натхнення і наполеглива праця. А ми за пошук та різні творчі діяння!"

Переглянути відео можна за посиланням: https://youtu.be/_UcAwnbcHyI

наверх