Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

У Будинку культури створили творчий куточок для дітей

На запитання чим найбільше полюбляють займатися діти, кожен відповість - малювати. У Козинському будинку культури запрацював інтерактивний куточок для малечі. За маленьким столиком, з кольоровими олівцями та розфарбовками щодня можна побачити юрби дітлахів, які зосереджено працюють над своїми «образотворчими шедеврами».
«У нашому Будинку культури працюють різні творчі гуртки де займається багато дітей. Зазвичай вони приходять на заняття раніше і щоб цей час діти проводили цікаво та корисно, ми організували для них такий куточок», - розповіла директор закладу Інна Василівна Яцків-Бондаренко.
Заняття малюванням та розфарбовуванням настільки сподобалось маленьким козинцям, що дехто із них чи не щодня приходять сюди, а по закінченню, можуть забрати свої роботи із собою.
Малюнки – це відображення творчості дитини, її почуття прекрасного. Малюючи, діти розвивають логічне мислення, абстрактну уяву, оскільки вчаться відображати навколишній світ у двовимірному просторі, на папері. Малювання також розвиває просторову орієнтацію дитини, сприяє оволодінню точними науками, допомагає регулювати емоції під час стресу. Психологи стверджують, що малюнки є частиною символічної системи комунікації, яка включає мову, читання й письмо. Система комунікації дитини розкривається в процесі її розвитку як особистості.

наверх