Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

У царині творчості

Козинський будинок культури - осередок мистецтва у селищі. Тут атмосфера творчості, величі і казковості відчувається одразу переступивши поріг. Тут є вишукані елементи декору, цікаво прикрашена сцена. До кожної пори року фойє закладу прикрашено цікавими тематичними елементами, гірляндами з квітів та стрічок, осіннім листям, різьбленими сніжинками, тощо. Усе це роботи художника-оформлювача Наталії Макарчук.
Пані Наталія працює в Козинському будинку культури з 2010 року. Вона займається оформленням сцени до різноманітних заходів, робить декорації, виготовляє поробки та реквізити для виступів творчих колективів Козина. Цікаві, тематичні фото-зони до різноманітних заходів – це також роботи Наталії. Ідеї, дівчина черпає звідусіль: від природи, надихає гарна музика, хороша вистава. «Головне отримати завдання - а потім, воно виливається у творчий витвір»,- розповідає художниця. «Мені легко працювати, адже у творчій родині Будинку культури усі допомагають один одному. До того ж нам всіляко допомагає Козинська селищна рада, яка закуповує всі потрібні матеріали. За таких умов – лише надихайся, і твори», - сміючись розповіла Наталія Макарчук.
Наталія Вікторівна проводить дитячі майстер-класи, у ході яких навчає школярів декоративно-прикладному мистецтву, допомагає творчо розвитися. Діти власноруч виготовляють різноманітні поробки застосовуючи різні техніки малювання та аплікації. Подібні заняття діти залюбки відвідують та з нетерпінням чекають наступної зустрічі з мисткинею.

наверх