Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

У КОЗИНІ ДІЄ ПРОГРАМА СТЕРИЛІЗАЦІЇ БЕЗПРИТУЛЬНИХ ТВАРИН

На початку весни Козинська селищна рада розпочала співпрацю з громадською організацією "Тваринний рай", задля запобігання розмноження безпритульних тварин гуманним шляхом. Одним із напрямків роботи «Тваринного раю» є впровадження проектів масової стерилізації тварин. Так, перших 5 собак впійманих у Козині уже простерилізували. За словами голови громадської організації Миколи Риженка, цих собак вони разом з небайдужими жителями селища знайшли на смітнику. Стерилізацію провела одна із столичних ветеринарних клінік за кошти Козинської селищної ради.
Після стерилізації тварин організовують на тимчасове утримання, щоб простежити, як проходить післяопераційний період. А потім волонтери намагаються знайти для них хороших власників або надати місце в притулку. Так, три собаки, які були простерилізовані уже знайшли домівки. Ще дві чекають на своїх нових господарів
«Старилізація - це один із основних і дуже важливих напрямків діяльності ГО «Тваринний рай», адже саме за допомогою масової стерилізації можна гуманним шляхом зменшити популяцію безпритульних тварин на вулицях міст і сіл», - розповів голова громадської організації Микола Риженко.

наверх