Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

У Козині панує спокій!

Весною, коли стає тепло і усе пробуджується після зимового сну, зазвичай, активуються і не зовсім благополучні елементи і як наслідок, все частіше трапляються злочини. Тож ми вирішили дізнатися у дільничного інспектора поліції, який працює в Козині, майора поліції Вадима Володимировича Волошина яка криміногенна ситуація у селищі.
«У Козині все спокійно!», - запевнив нас дільничний. «Звичайно, трапляються сімейні конфлікти, дрібні злочини та адміністративні порушення, але ми намагаємось швидко на них відреагувати та допомогти залагодити конфлікт.
У роботі дільничного часом трапляються різні ситуації з особами, що перебувають у нетверезому стані, таких часто тягне на «подвиги». «Та я маю досвід спілкування і з подібними особами. Адже завдання дільничного – втрутитися, залагодити конфлікт, не дати йому розгорітися, щоб не виникло якоїсь непередбачуваної ситуації. А власним обов’язком, вважаю - підтримувати правопорядок в селищі, в кожному будинку, в окремій квартирі», - зазначив Вадим Володимирович.

наверх