Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

У Козині пройшов VI святковий фестиваль «Різдвяні переспіви»

Уже шостий рік поспіль у Козинському будинку культури проходить фестиваль колядок і щедрівок «Різдвяні переспіви». Цей фестиваль особливий тим, що збирає колядників з усього району і кульмінацією заходу є спільне виконання різдвяних пісень та переспів церковних хорів.
Директор Козинського будинку культури Інна Яцків-Бондаренко розповіла, що з кожним роком коло учасників фестивалю розширюється. Цьогоріч у фестивалі брали участь 12 співочих колективів. А розпочинали ми лише з кількох церковних хорів.
Відкривав фестивальну програму виступ музичної школи «Musicville» м.Обухів. Далі, на сцену з власними різдвяними програмами виходили колективи з різних сіл і міст району. Село Германівку представляв вокальний колектив «Ноктюрн» і театральна студія «Діалог», гурт «Калина» с.Деремезна, хор ветеранів «Оксамит» м.Обухів, НАХК «Світанок» м.Обухів, хор ветеранів «Наддніпряночка» м.Українка.
Бурхливими оплесками глядачі зустрічали наші, козинські колективи, зокрема, гурт «Веселі сусіди»( керівник Наталія Чижова), об’єднану групу хору Козинської ДШМ (керівник Богдана Бойко) та Народний аматорський художній колектив «Українську пісню» спільно з НАХК «Дмитрівчани» (керівник Роман Черепаха).
Родзинкою даного фестивалю стали різдвяні переспіви церковних хорів. Представники двох храмів: Свято-Борисо-Глібського храму (смт.Козин) та Свтято-Преображенського монастиря (с.Нещерів) подарували присутнім унікальний акапельний переспів різдвяних колядок та щедрівок, що стало фінальною кодою заходу.

наверх