Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

У КОЗИНІ ТРИВАЄ ПРОГРАМА СТЕРИЛІЗАЦІЇ БЕЗДОМНИХ ТВАРИН

Розуміючи проблему наявності бездомних тварин в Козині, ГО "Тваринний РАЙ" за підтримки Козинської селищної ради продовжує вивчати ситуацію в селищі. На жаль, останнім часом надходять скарги від громадян щодо агресії бездомних тварин. Реагуючи на дані звернення, активісти громадської організації «Тваринний рай» знайшли цих тварин. Як виявилося, деякі з них - це домашні тварини, які іноді перебувають на самовигулі без нагляду власника. Через страх відповідальності власники не визнають своєї причетності до даних тварин, що ускладнює вирішення проблеми.
Із травня поточного року в селищі стартувала програма стерилізації тварин. Це один із гуманних шляхів вирішення проблеми розмноження безпритульних тварин. «Ми намагаємося досягти результатів, які б задовольнили усіх. Цей шлях нелегкий, адже потребує часових ресурсів, а вони обмежені. Оскільки кожен учасник нашої команди допомагає в реалізації програми у вільний від роботи час. Проте ми віримо, що з підтримкою козинців, у нас все вийде», - зазначив голова організації Микола Риженко.
Якщо хтось має інформацію щодо безпритульних тварин або вам відомі якісь ситуації, пов’язані з тваринами, телефонуйте, або надсилайте на 098 69 440 76 (WhatsApp) чи 050 88 045 88 фото з описом тварини та адресою. Це надасть змогу набагато оперативніше реагувати і попередити конфліктні ситуації

наверх