Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

У Козині тривають ремонти зливо - дренажних колодязів

Проливні дощі є хорошим індикатором того, як працюють ливневі каналізації. Щороку, влітку, у Козині, проводять ремонтні роботи та прочистку ливневої каналізації. Уже завершено роботи у кількох місцях, по вулиці Т.Шевченка. Сьогодні, тривають ремонтні роботи дринажних колодязів по вулиці А.Солов’яненка. Для цього Козинська селищна рада заключила угоду зі спеціалізованим підприємством ТОВ «Солмак Буд».
За словами секретаря Козинської селищної ради Тетяни Григорівни Черванчук, щороку депутатська комісія робить виїзні перевірки стану доріг селища у ході яких виявляє місця, де необхідно почистити ливневі каналізації, а подекуди, і відремонтувати аварійні. Адже несправна каналізація не просто заважає переміщенню транспорту та пішоходів дорогами селища, а й стокові води можуть затоплювати подвір’я козинців. Щоб цього уникнути протягом літа тривають роботи з ремонту,облаштування та прочищення ливнівок.
«Кілька років тому це були три - чотири заявки, а сьогодні – їх кількість зросла в десятки», - розповіла Тетяна Григорівна. Усі ці роботи фінансово затратні і потребують чимало часу для виконання. Тому всі одразу ливнівки відремонтувати не можливо. Але всі заявки прийнято до уваги та роботи тривають.

наверх