Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

У Козині з’явилися нові контейнери для роздільного збору сміття

На початку жовтня у Козині, додатково встановили десять нових сміттєвих контейнерів для сортування побутових відходів. Вони розміщені по різних районах селища. Кілька із них встановлено по вулицях: Лісовій (біля «Укртелекому»), Солов’яненка (напроти центрального входу на кладовище), Садовій (біля 5-ти поверхового будинку) та Кожедуба.
Спеціальні контейнери призначені для окремого сортування пластику, скла, металу, макулатури та поліетилену. Біля контейнерів висять плакати із зображенням правильного сортування сміття, а на самих контейнерах написано, які саме види відходів можна у них кидати.
Сьогодні у селищі розташовано близько півсотні контейнерів для роздільного сортування сміття. Кілька років тому за підтримки Козинської селищної ради, поряд зі звичайними контейнерами для сміття, встановили переобладнані контейнери для скла, пластику, паперу і металу. Один для скляних, пластикових, паперових відходів та металу, а інший – для органічних решток. А також, у Козині є п’ять контейнерів для великогабаритного сміття.
За словами директора ТОВ «МАЄТОК-2009» Валерія Васильовича Онуфрійчука, із появою контейнерів для роздільного сортування сміття, козинці дійсно стали відповідальніше ставитися та сумлінно сортувати його. І можливо, незабаром, знову виникне потреба в додаткових контейнерах для сортування побутового сміття.
Але все ж трапляються непоодинокі випадки, коли громадяни залишають біля контейнерів для роздільного сортування сміття купи гілля, трави чи будівельний брухт. Нагадуємо, для цього є окремі контейнери для великогабаритного сміття!!!

наверх