Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

У КОЗИНСЬКІЙ ОТГ ДІЄ ПЕРШИЙ МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР

Пріоритетом молодіжної політики в Україні є розвиток мережі молодіжних центрів. Це є осередки практичної роботи з молоддю, у яких сприяють розвитку молодих людей, громадянській освіті, популяризації здорового способу життя, волонтерства, тощо. Їх напрями роботи формуються відповідно до потреб та інтересів молодих людей конкретного населеного пункту.
Сьогодні в Україні вже діє кількасот молодіжних центрів. Вони активно розвиваються в містах і об’єднаних громадах. Один із яких діє в Козинській ОТГ, зокрема, в селі Підгірцях. Його внесено на карту молодіжних центрів Київської області.
І Хоча він працює лише кілька місяців, засновиця Молодіжного центру Flexx та організатор культурно - дозвільної діяльності Лідія Шишкіна окреслила цілі, поставлені перед ними:
- змістовне дозвілля молоді;
- сприяння розвитку молодіжної політики у нашій громаді;
- залучення молоді до здорового способу життя та спорту;
- неформальна освіта;
- реалізація молодіжних проектів та ініціатив.
З ініціативи колишнього голови Підгірцівської сільської ради Сергія Кравченка, обладнано комп’ютерний клас і розпочато роботу IT гуртка. Тут підлітки навчаються програмуванню. Заняття проводить Данило Бученков. І хоча хлопець сам ще навчається у 11 класі Підгірцівської ЗОШ І-ІІІ ст. та завдяки своєму таланту і здібностям до програмування, він зумів зацікавити інших та долучатися до занять. Юні програмісти мають досить амбітні плани, вони хочуть навчитися самі розробляти програми, опанувати Web design та створювати сайти.
За словами Лідії Вікторівни, комп’ютерні курси, це лише одна зі складових діяльності Молодіжного центру. Відчуваючи підтримку зі сторони адміністрації Козинської ОТГ і розуміння того, що ми робимо важливу справу, це надихає на подальші кроки.

наверх