Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

У КОЗИНСЬКІЙ ТГ РОЗПОЧАЛА СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

У Козинській територіальній громаді розпочала свою діяльність служба у справах дітей Козинської селищної ради.

Головним завданням служби є захистити конституційні права та законні інтереси дітей, в тому числі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; організувати розроблення і здійснення заходів, спрямованих на соціально-правовий захист дітей, профілактики негативних проявів серед них, запобіганню дитячій бездоглядності, безпритульності та правопорушенням серед дітей. Також служба здійснює контроль за умовами утримання і виховання дітей у закладах для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, спеціальних установах і закладах соціального захисту для дітей.

Очолює установу начальник служби у справах дітей Олеся Василівна Кучерук. Також тут працює головний спеціаліст Катерина Миколаївна Ковальчук.
На обліку служби у справах дітей Козинської селищної ради перебувають 98 багатодітних сімей ( від 3-ох і більше дітей); 8 дітей, які опинилися у складний життєвих обставинах; 14 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки.

На території Козинської ТГ, у селі Старі Безрадичі функціонує дитячий будинок сімейного типу родини Моляр. Тут проживають 10 дітей.

Рішенням виконавчого комітету Козинської селищної ради «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей Козинської селищної ради Обухівського району Київської області у 2021 році» утворено Координаційну раду з питань оздоровлення та відпочинку дітей Козинської селищної ради. Найближчим часом відбудеться обстеження літніх оздоровчих таборів, які розташовані на території Козинської селищної ради, на предмет підготовки їх до прийому дітей для оздоровлення та відпочинку дітей влітку.

наверх