Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

У КОЗИНСЬКІЙ ТГ СТВОРЕНО УПРАВЛІННЯ ФІНАНСІВ

У ході децентралізації, зокрема, після об’єднання територіальних громад та створення Козинської ТГ, від 25 січня в громаді створено Управління фінансів.
Основною задачею, покладеною на місцевий фінансовий орган є складання, виконання місцевих бюджетів, контролю за використанням коштів розпорядниками бюджету, та інші функції, пов’язані з управлінням коштами місцевого бюджету відповідно до законодавства України.
Очолює Управління фінансів Козинської селищної ради Ольга Миколаївна Давиденко – фаховий фінансист з досвідом роботи.
Згідно штатного розпису в управлінні передбачено 10 спеціалістів: керівник, головний бухгалтер, начальник відділу доходів, начальник бюджетного відділу та спеціалісти перших і других категорій.
Фінансове управління Козинської селищної ради у процесі своєї діяльності активно взаємодіє з органами місцевого самоврядування та виконавчої влади, територіальними органами Державної податкової служби, Державного казначейства України, Головного контрольно-ревізійного управління України, підприємствами та установами.
Головним завданням управління сьогодні, є упорядкування структурних підрозділів, зокрема відділу доходів, бюджетного відділу та відділу бухгалтерського облік та звітності. Формування їх видаткової частини та забезпечення їх фінансами.

наверх