Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

У КОЗИНСЬКІЙ ТГ СТВОРЕНО ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БЛАГОУСТРОЮ

Із квітня поточного року у Козинській ТГ працює відділ житлово-комунального господарства та благоустрою Козинської селищної ради, який очолює начальник відділу Верещак Анатолій Миколайович.
Відділ житлово-комунального господарства та благоустрою Козинської селищної ради створено задля управління сферою житлово-комунального господарства та благоустрою, формування системи управління багатоквартирними житловими будинками, управління та вдосконалення системи централізованого водопостачання та водовідведення, теплопостачання, а також благоустрій населених пунктів, які входять до Козинської ТГ.
Головною задачею відділу є координація роботи підприємств, установ та організацій житлово-комунального господарства, які надають комунальні послуги, зокрема, Житлово-комунальної контори смт Козин, ТОВ «МАЄТОК-2009», Підгірцівського комунального підприємства, ТОВ «Агробудівник» та ТОВ «Крамар ЕКО», що займається вивезенням твердих побутових відходів.
Також відділ житлово - комунального господарства та благоустрою Козинської селищної ради забезпечує додержання підприємствами вимог нормативно-правових актів з питань житлово-комунального господарства, координуює систему тарифоутворення.
За словами Анатолія Миколайовича, першочерговими завданнями, які поставлено перед відділом, це організація заходів та сприяння співвласникам багатоквартирних будинків щодо визначення форми управління житловими будинками, вдосконалення системи поводження з твердими побутовими відходами та підготовка житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період.

наверх