Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

У Козинській ЗОШ І-ІІІ ступенів працюють групи продовженого дня

Питання щодо створення групи продовженого дня у Козинській ЗОШ І-ІІІ ступенів піднімалося не одноразово. Цього року, завдяки міжбюджетним трансфертам виділеним Козинською селищною радою до районного бюджету, це стало реальністю. Із жовтня працюють дві групи продовженого для учнів перших класів. Їх ведуть Леся Володимирівна Руських та Світлана Василівна Гудзовська. У кожній групі по 30 дітей.
Світлана Василівна розповіла, що під час перебування у групах продовженого дня Діти мають додаткове харчування, прогулянки просто неба, а також розвиваючі, навчальні, сюжетно-рольові ігри. Складають конструктори, збирають пазли, розмальовують картинки та читають книжечки. Домашнього завдання у них ще немає.
Директор Козинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Наталія Іванівна Феденко зазначила, що на прохання батьків, адміністрація школи за фінансового сприяння Козинської селищної ради організували групи продовженого дня. Вони працюють щодня по три години.
Дітям дуже подобається проводити час у групах продовженого дня. Данило Нечипорук відвідує групу продовженого дня з самого початку. Хлопчик розповів, що тут йому найбільше подобається складати конструктор та спілкуватися із товаришами.
Катя Хлюс та Женя Ніколаєва дуже люблять малювати та складати конструктор «Лего», а ще дівчаткам подобаються прогулянки на подвір’ї.
Вероніка Розумейко зазначила, що під час перебування у групах продовженого дня їх смачно годуютьть. Найбільше дівчинка любить їсти макарони із сосисками, а ще цукерки та печиво.
Працюватимуть групи продовженого дня до травня, до кінця навчального року.

наверх