Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

У ПЕРЕДЧУТТІ НОВОРІЧНИХ СВЯТ…

Новорічні свята неодмінно супроводжуються прикрашанням, як власних осель, так і вулиць і площ. Але головною окрасою у цей час все ж неодмінно є новорічна ялинка.
Сьогодні у Козині розпочалась підготовка до проведення новорічно-різдвяних свят. Яскравою ілюмінацією прикрашено фасад Козинського будинку культури. Тут застосовано два види гірлянд: гірлянду сталактит і гірлянду-пробіжку.
А на площі розміщено зелену красуню – ялинку. Цього року Козинська селищна рада купила нову конструкцію. Це 10 метрове деревце конусоподібної форми від українського виробника фірми «Lumiere». Основними її перевагами є: монтаж ялинки без застосування висотної техніки, негорюча хвоя на ялинці, можливість використовувати різноманітну ілюмінацію оскільки на стовпових ялинках часто є обмеження по вазі світлових мотивів бо гілки не витримують вагу гірлянд.
Головну окрасу Козина прикрашатимуть гірлянди та іграшки у вигляді декоративних напівсфер виготовлені з інноваційного матеріалу фіберглас. Легкі та витончені декоративні елементи ялинки мають гарний вигляд, як в світлий, так і в темний час доби. Чільне місце на верхівці займає зірка.
Попередню ялинку разом з комплектом прикрас подарували сусідній громаді, тепер вона радуватиме дітлахів села Великі Дмитровичі.

наверх