Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

У ПІДГІРЦЯХ ВІДКРИТО АКТИВНИЙ ПАРК

Сьогодні у с. Підгірці, Козинської ТГ відбулися урочистості з нагоди відкриття спортивного майданчика «Активні парки – локації здорової України». Це один із спортмайданчиків Київщини реалізованих у рамках соціальної програми Президента " Здорова країна".
На офіційному відкритті побували начальник управління молоді та спорту Київської областної державної адміністрації Сергій Тимофєєв, староста Підгірцівського старостинського округу Сергій Кравченко, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Козинської ТГ Олександр Волошин, координатор «Активних парків» Ірина Василів, учні Підгірцівського ліцею та громадськість.
Начальник управління молоді та спорту КОДА відзначив, що «Активні парки» у Підгірцях (Козинська громада), стали черговим в серії відкриттів, яких вже налічується 37. Інші локації готуються до офіційного запуску і будуть офіційно відкриті найближчими днями.
Мета проекту – зробити спорт доступним для всіх та залучити різні групи населення до оздоровчої рухової активності у місцях масового відпочинку.
А щоб гості урочистостей отримали практичний досвід користування спортивними снарядами, провели імпровізований турнір з боччі, вправлялися на координаційній лінії, підтягувалися на перекладині, стрибали на скакалці, випробовували на міцність ракетки в спідмінтоні та провели майстер-клас на лавці-тренажері.
На території парку розташовані шведська стінка (гнучкість), лавка (тонус м’язів), бруси та турнік (сила), сходи (витривалість), координаційна лінія та майданчик для занять фітнесом. Також парк обладнаний навігаційними матеріалами з QR-кодами біля кожного тренажера з доступом до онлайн-тренувань різної складності, інформаційними стендами та стендами з мапою.

наверх