Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

У СВІТ ВИЙШЛА НОВА КНИГА ОЛЬГИ ДОВГОП’ЯТ

Відома козинська письменниця та поетеса Ольга Колінченко (Довгоп’ят) має більше десятка книг. Здебільшого це поезія для дітей та дорослих. У її творчому доробку є художньо-документальна проза, біографічний твір, зокрема, присвячений жителю Козина Івану Мироновичу Чиженку, книга про історію селища та дві художні книжки. Остання книга яка вийшла у світ – це «Образа». У ній мова йде про дівчинку-підлітка, мама якої поїхала на заробітки, для того щоб заробити гроші на її подальше навчання. Письменниця влучно зобразила почуття та емоції, які переживала восьмикласниця, про її образу на маму та на весь світ. Прототипом головної героїні книги стала реальна людина, життєву історію якої Ользі Миколаївні розповіли очевидці.
«Це цікава та повчальна історія, яка не залишить байдужими ні дітей, ані дорослих. Адже часом, батьки не можуть зрозуміти проблеми, почуття власних дітей, особливо підліткового віку. І я сподіваюсь, що відповіді на такі запитання, вони зможуть знайти у моїй книзі», - зазначила письменниця.
Велику увагу авторка приділила і оформленню книги. Вона сама долучилася до вибору зображення на обкладинку. Ольга Миколаївна не даремно обрала картинку із символічним зображенням квітів незабудок…
За словами письменниці, твір «Образа» був написаний років 8 чи 10 тому назад. Але у світ він вийшов тільки зараз, завдяки фінансуванню Козинської селищної ради та Валерію Володимировичу Гартіку, який завжди підтримує творчі ініціативи односельчан.
«Селищна рада завжди підтримує та допомагає. Це не єдина книга, яку видано за їх сприяння, за що я дуже вдячна», - розповіла письменниця.
Нову книгу «Образа», авторка передала до селищної та до шкільної бібліотек. Тож, якщо комусь буде цікаво ознайомитись із повчальним та змістовним сюжетом нового твору нашої землячки, її можна взяти саме там.

наверх