Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

УЧЕНИЦЯ СТАРОБЕЗРАДИЧІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ СТАЛА ПРИЗЕРКОЮ КОНКУРСУ ЗАХИСТУ МАН

Наприкінці лютого відбувся захист робіт Малої академії наук (МАН) учнівської молоді Київської області в науковому відділенні екології та аграрних наук, секції агрономія.
Учениця 9 класу Старобезрадичівського ліцею Олександра Горбаченко представила свою науково-дослідницьку роботу «Застосування гумінових кислот для покращення маси і мичкуватості кореневої системи цибулі ріпчастої» під час постерного захисту та на науковій конференції.
Участь у заході відбулась у дистанційному режимі (он-лайн). Робота була представлена на достойному рівні, про що свідчать високі бали оцінювання членами журі. До призового місця Олександрі не вистачило лише 6 балів.
Науковий керівник – вчитель біології Старобезрадичівського ліцею - Віра Михайлівна Солдатенко, яка багато років працює в системі МАН, неодноразово готувала переможців цього конкурсу.
Відповідна допомога була надана адміністрацією ліцею - директором Валентиною Миколаївною Єцкало та заступником Вірою Павлівною Горовою.
Методист відділу освіти, культури, молоді та спорту Козинської селищної ради Олена Вікторівна Задорожна здійснювала підтримку своєчасним наданням відповідної інформації та методичної допомоги.
Вітаємо ученицю та її наукового керівника з гідним дебютом. Бажаємо подальших успіхів!

наверх