Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Учитися ніколи не пізно

Сучасні методи виховання та навчання дітей, на вимогу часу, суттєво відрізняються від того як навчали школярів 20-30 років тому. Сучасні батьки також хочуть отримувати нові знання, важливу та корисну інформацію пов’язану з вихованням дітей. Тому на останній педагогічній раді Козинської ЗОШ І-ІІІ ступенів спільно з батьківською радою вирішено організувати клуб «Розумних батьків», засідання якого проходитимуть раз на місяць. Нещодавно відбулося перше таке засідання на якому були присутні понад 30 батьків учнів кожного класу. Першою темою для обговорення стала «Проблеми сучасних дітей і конкретні, дієві, практичні поради вирішення цих проблем». Презентацію підготувала психолог Тетяна Євгенівна Фетісова. Батьки з цікавістю брали участь в обговоренні теми, отримали відповіді на хвилюючі запитання. (Докладну інформацію можна буде знайти на сайті Козинської ЗОШ).
Також у ході засідання клубу присутні заслухали розповідь завуча школи Тетяни Миколаївни Кобченко на тему «Спіральна динаміка». Спіральна динаміка - це динамічна модель людського розвитку та еволюції свідомості, а також розвиток системи основоположних цінностей. Спіральна динаміка стверджує, що людська природа не є фіксованою, що людина може адаптуватись до будь-яких нових умов довкілля, змінюючись та конструюючи нові, більш складні, концептуальні моделі світу, що дозволять їй впоратись з новими викликами.
Цю тему Тетаня Миколаївна опрацювала на курсах саморозвитку:«Протягом канікул кожен вчитель додатково пройшов онлайн-курс навчань або вебінар. Учителі самі обирали теми, які хотіли б вивчити та потім поділитися знаннями із колегами. Така практика дозволяє педагогам самовдосконалюватися, розширювати кругозір, «йти в ногу з часом».

наверх