Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

УЧНІ КОЗИНСЬКОЇ ШКОЛИ МИСТЕЦТВ СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ ОНЛАЙН-КОНКУРСУ "ТАЛАНОВИТІ ДІТИ УКРАЇНИ"

Нові часи і обставини потребують нових форм роботи. Переважна більшість навчальних закладів перейшли в онлайн-режим навчання. У новому форматі проходять і різноманітні конкурси та фестивалі. Одним із яких став Міжнародний фестиваль-конкурс "Талановиті діти України" онлайн, у якому взяли участь вихованці Козинської дитячої школи мистецтв. Керівник хору Богдана Миколаївна Бойко розповіла: «Прочитавши умови онлайн-конкурсу " Талановиті діти України", де було зазначено, що виступ колективу, відео якого надсилається, повинно бути "свіжим" (не більше як півроку). Відео такого виступу у нас було - з фестивалю-концерту "Різдвяні зустрічі". Тому я вирішила ризикнути і надіслала відео нашого виступу на конкурс. І як виявилось, ризик був виправданим!»
Журі конкурсу високо оцінили вокальні здібності наших конкурсантів і зведений хор Козинської дитячої школи мистецтв (до складу якого ввійшли Гоженко Євген, Карасьов Валерій, Ріктор Роза, Федоренко Тимофій, Ракхеджа Аріана, Карасьова Валентина, Хейна Марія, Башинський Андрій, Новікова Аліна, Хейна Софія, Марчук Марія, Загородня Каріна, Сватко Влада, Бужава Іванна, Майданюк Катерина, Яковець Анастасія, Слободяник Олександра, Саган Софія), яким керує Богдана Миколаївна, став лауреатом І ступеню конкурсу.
Окрім зведеного хору, в онлайн-конкурсі взяла участь талановита співачка Валентина Карасьова, яка виступала у номінації «академічний вокал».
«Під час карантину, ми з моєю ученицею Валентиною, вивчили нову пісню "Країна Українія". Акомпанемент допомогла записати концертмейстер Ірина Анатоліївна Пастушок», - розповіла Богдана Миколаївна.
Валентина Карасьова також посіла І місце у своїй номінації. Ми щиро вітаємо наших талановитих козинців та бажаємо їм творчого натхнення. А викладачам Козинської школи мистецтв, щиро дякуємо за підготовку вихованців та можливість реалізувати творчі здібності учнів, попри карантинні обмеження.

наверх