Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

УЧНІ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ КОЗИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ШКІЛЬНИХ ТА РЕГІОНАЛЬНИХ ЕТАПАХ МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИХ КОНКУРСІВ ТА ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД

14 листопада, попри карантинні обмеження і особливості ковідного року із дотриманням протиепідемічних заходів, традиційно відбувся ІІ етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
В конкурсі взяли участь учні 5-11-х класів.
Мета конкурсу - вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.
На розгляд професійного журі, яке 15 листопада зібралося в Козинському ліцеї, було представлено 21 творча робота із чотирьох закладів загальної середньої освіти Козинської селищної ради.
У ІІІ-му, обласному, етапі нашу територіальну громаду будуть представляти учні Великодмитровицького, Старобезрадичівського та Козинського ліцеїв, які набрали найбільше балів та вибороли перші місця у другому етапі конкурсу.
Минулими вихідними також були проведені предметні олімпіади з біології та математики. У ІІ етапі олімпіади з біології взяли участь по троє представників, учнів 8, 9, 10, 11 класів Козинського, Старобезрадичівського та Великодмитровицького ліцеїв. У ІІІ-му етапі виборювати призові місця будуть учні Козинського та Старобезрадичівського ліцеїв.
На ІІ регіональному етапі олімпіади з математики свої знання демонстрували учні 6 -11 класу закладів загальної середньої освіти Козинської селищної ради. У ІІІ-му етапі олімпіади з математики візьмуть участь учні Великодмитровицького та Козинського ліцеїв.
Бажаємо подальших успіхів та перемог нашим учням!

наверх