Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Увесь комплект нагород у маленьких борців з Козина

У перший день літа, в Києві, у спортивному комплексі педагогічного університету НПУ імені М.П. Драгоманова, відбувся Чемпіонат ДЮСШ №3 ФСТ «Спартак» з боротьби сумо серед дітей 2012р.н. і молодших. Цей день традиційно вважають Днем захисту дітей, тож не дивно, що участь у цьому турнірі взяли наймолодші атлети секції з вільної боротьби (2012-2013-2014 р.н.). Команду СК «Козин» представляли 20 маленьких спортсменів, вихованців тренера О.О.Волошина.
Боротьба маленьких спортсменів видалася дуже цікавою, та емоційною, адже діти викладалися на повну силу пригадуючи усі борцівські прийоми та настанови тренера. Тож, до дому маленькі козинці привезли низку нагород.
У своїх вагових категоріях ІІІ місця посіли: Кондратюк Денис, Колінченко Іван, Шестопал Артем, Вікторія Павленко, Чиженко Максим.
Срібло отримали: Чернюк Роман, Стоянов Нікіта, Старжинський Назар, Барандич Михайло, Карасьов Валерій.
Першу сходинку п’єдесталу посіли: Шевченко Олег, Голяков Данило, Марущенко Денис, Михайлов Кіріл, Михайлов Данііл, Глущенко Юрій, Малахов Олександр, Малахов Марк та Волошин Лев.
«Такий чудовий результат, став гарним підсумком тренувального року», - зазначив тренер Олександр Олексійович. Він та батьки щиро дякують голові Козинської селищної ради Валерію Володимировичу Гартіку та депутатам за наданий транспорт, у якому маленькі спортсмени мали змогу в комфортних умовах дістатися місця змагань.

наверх