Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

В.ГАРТІК: МИ ДОПОМОЖЕМО ВІДРЕМОНТУВАТИ АМБУЛАТОРІЮ ТА КЛУБУ У КРАНИЧАХ

Найважливішими об’єктами соцкультпобуту у будь-якому селі є заклади освіти, культури, медицини. Нажаль, у сусідній громаді села Підгірці, зокрема, у селі Креничі будівлі амбулаторії та будинку культури потребують негайного ремонту. Саме це стало головною причиною візиту Козинського селищного голови Валерія Гартіка разом з секретарем Козинської селищної ради Тетяною Черванчук до сільського голови с.Піднгірці Сергія Кравченка.
Сергій Сергійович розповів, що наразі розроблено проект капітального ремонту амбулаторії. Він включатиме утеплення будівлі, заміну покрівлі, проведення ремонту всередині приміщення, водопостачання та водовідведення. Очікувана вартість становитиме – 1,5 млн. грн.
Поряд розташований Будинок культури також потребує ремонту. Його було зведено ще в 2006 році. Фундамент закладу культури місцями просів, через це споруда взялася тріщинами. Також необхідно укріпити опорну стінку, що прилягає до будівлі. Облаштували туалет.
Оглянувши обидві будівлі, Валерій Володимирович запропонував допомогти у здійсненні ремонту цих надважливих для життєдіяльності села об’єктів. Та першочергово потрібно розробити проект та кошторис.

наверх