Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

В’ЇЗД ДО КОЗИНА ОБМЕЖЕНИЙ

Від сьогодні в’їзд до Козина проходитиме через контрольно-пропускні пункти, розташовані по вулиці Старокиївській. Згідно розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня у зв’язку з епідемічною ситуацією на території Київської області, спричиненою коронавірусом 2019-NCOV від 28 березня 2020 року №6 «Про запровадження обмежувальних заходів стосовно недопущення поширення коронавірусу COVID-19 на території смт Козин та с.Лісники Києво-Святошинського району Київської області обмежувальні заходи до 24 квітня 2020 року.
- В’їзд та виїзд на територію Козина приватним автотранспортом, а також легковими автомобілями, що здійснюють перевезення пасажирів, виключно буде проводитися через контрольно-пропускні пункти.
- Водіям та пасажирам транспортних засобів обов’язково вимірюватимуть температуру.
- Не допускатимуть виїзд з території смт Козин хворих з лабораторно підтвердженим захворюванням на COVID-19 та контактних осіб з підтвердженими випадками захворювань на COVID-19.
- Не допускати в’їзд осіб, не з числа жителів зазначених населених пунктів, що мають ознаки гострих респіраторних захворювань, з одночасним повідомленням закладів охорони здоров’я, що надають первинну медичну допомогу, за місцем проживання.

Усі ці заходи проводяться з метою недопущення поширення коронавірусу COVID-19. Тож, просимо поставитися до них з розумінням.

наверх