Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ВАРІАНТИ НОВОГО АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОГО РОЗПОДІЛУ КИЇВЩИНИ

У Київській обласній державній адміністрації відбулася нарада під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки голови Київської облдержадміністрації. На зустрічі були присутні голови та представники міських, селищних, сільських рад, районних рад та об’єднаних територіальних громад. Козин представляла секретар Козинської селищної ради Тетяна Григорівна Черванчук. У ході наради обговорювали важливе питання, що стосується формування нових районів в Київській області, зокрема, формування одиниць адміністративно-територіального устрою субрегіонального (районного) рівня.
Нарада була присвячена визначенню майбутніх двох районів, з шести запланованих. Один, з центром в Обухові, до якого мають увійти Обухівський, Кагарлицький, Миронівський, Богуславський райони, Ржищівська ОТГ та майбутні Українська і Козинська ОТГ. З цього приводу, думка у всіх була майже одностайна. По другому району, який має охопити Фастівський та Васильківський, гарячо обговорювалося питання його майбутнього центру, відповідно Фастів чи Васильків. Представники громад наводили свої аргументи для обрання майбутнього центру, посилаючись на історичні, географічні чинники, методичні рекомендації формування районів.
Реформа місцевого самоврядування перейшла у фазу формування адміністративно-територіальних одиниць субрегіонального рівня.
Усі пропозиції та зауваження були внесені до протоколу, який буде передано на розгляд Міністерству розвитку громад та територій України та до профільного комітету ВР України. На сьогодні розглядають два варіанти нового адміністративно-територіального розподілу Київщини: з п’ятьма або шістьма районами.

наверх