Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ВЕЛИКОДМИТРОВИЦЬКА ШКОЛА

Школа – рідна домівка для кожного з нас. І де б ми не жили – згадки про неї завжди з нами. На довгі роки залишаються в пам’яті щасливі моменти шкільного життя: перший раз у перший клас, шкільні свята, рідні вчителі. Особливо це стосується сільських шкіл, де живе своя особлива, неповторна атмосфера. Саме така школа, а тепер ліцей, є у Козинській ТГ, у с. Великі Дмитровичі. Сьогодні тут навчаються 129 учнів. Більша частина з яких - це початкова ланка.

У школі працює 20 вчителів. Серед них є вчителі, вчителі вищої категорії та вчитель-методист. Останні два роки директором навчального закладу була Інна Олексіївна Радченко.

Про роботу адміністрації закладу можна робити висновки, щойно переступивши поріг. Якщо у школі тепло, комфортно, спокійно і ніщо не заважає навчальному процесу, значить директор добре справляється зі своїми обов’язками.

За останніх два роки завдяки співфінансуванню Великодмитровицької сільської ради та районного бюджету у навчальному закладі зроблено ремонт спортивної зали, харчоблоку та підсобних приміщень. Завдяки спонсорській допомозі відремонтовано душові кімнати та роздягальні, зроблено ремонт коридорів на другому поверсі, реконструйовано туалет.

Силами трудового колективу та за підтримки батьків
у класах, коридорах і фойє зроблено косметичний ремонт.
Не один рік Великодмитровицьку шкільну родину турбувала проблема протікання даху, яку планують здійснити завдяки фінансуванню Козинської селищної ради.
Через локдаун довелось відтермінувати другий етап ремонтних робіт, зокрема, утеплення фасаду будівлі та капітальний ремонт покрівлі ліцею.

За останні два роки зміцненню матеріально-технічну базу закладу. Придбано мультимедійний комплекс для кабінету географії та кабінету з англійської мови, закуплено комп’ютери для кабінету інформатики. Оновлено актову залу.
Говорячи про матеріально-технічну базу, варто відзначити, що на території закладу розташований сучасний тренажерний майданчик. До речі, його відвідують не лише школярі, а й усі бажаючі. Також біля Великодмитровицького ліцею розташовуються два футбольні поля, де проводять уроки фізкультури.

За 110 років (у 2011 відмічали 100 річчя) діяльності з Великодмитровицької alma mater випустилися сотні випускників. Серед них є і ті, ким пишаються не лише колектив школи, а й усі односельці, зокрема художник Данило Пантелійович Бідноший, філософ Василь Семенович Лісовий протягом 1987-1989 року працював учителем у Великодмитрівській середній школі, яку свого часу і закінчив, поетеса Валентина Козак. Є і хто, кого доля віднесла у інші міста та і далекі країни.

Та все ж навіть через роки та десятиліття вони знову злітаються до свого гнізда – рідної школи – на зустрічі випускників. І особливо приємно, коли залишають схвальні відгуки про свій навчальний заклад.

наверх