Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ВЕСНЯНИЙ БЛАГОУСТРІЙ

Ще до початку оголошення карантину комунальні служби Козина розпочали роботи з весняного благоустрою. Працівники ТОВ «МАЄТОК-2009» прибирають центральні вулиці селища, місця загального користування, території поблизу адміністративних споруд. Вони прибирають сміття, загрібають опале осіннє листя, змітають пісок під бордюрами вздовж доріг.
Богдан Осадчий разом з колегами прибирає місця загального користування: газон та зелену смугу біля магазину «Фавор» та біля кав’ярні. Вони вичісують траву, роблять аерацію ґрунту під травою, обрізають декоративні дерева та кущі, обробляють їх від весняних шкідників.
Оскільки зима була нехолодною та безсніжною, двірники кілька разів прибирали територію біля автобусних зупинок, майданчики для розвороту громадського транспорту біля ресторану «Струмок». Жінки щоразу змітали купи сміття: скляні та пластикові пляшки, поліетиленові пакети, обгортки, папір, тощо.
Нещодавно працівники ТОВ «МАЄТОК-2009» прибрали вулицю Старокиївську, а це близько 16-ти тисяч квадратних метрів вздовж дороги, що сполучає смт Козин та м.Українку. Для прибирання такої території знадобилося кілька днів. І як результат – зібрано близько 6м3 сміття. Здебільшого це пластик, ПЕТ пляшки, поліетилен та скло.
У прибиранні були задіяні працівники з благоустрою Олександр Володимирович Устименко, Мотрона Яківна Пурхач, Петро Олексійович Приступа та Любов Михайлівна Савченко. Вони сумлінно та якісно виконали свою роботу. Нам же варто цінувати їх працю та не смітити на дорогах, якими самі ж щодня їздимо.

наверх