Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Від застілля до спортзали

Щойно відсвяткувавши новорічні свята активні та спортивні козинці знову повернулися до занять спортом. Двері СК «Козин» були відчинені для відвідувачів уже 2 січня. Інструктор та адміністратор спорткомплексу Анна Зєнкова провела перші у новому році заняття з пілатесу. «Найпершими зігнати калорії від «олів’є» прийшли мої улюблениці - атлетки з групових тренувань. Тож ми розпочали із невеликих навантажень, а вже ввечері мали інтенсивне тренування», - розповіла Анна Миколаївна.
«Взагалі коли тренер летить на роботу і мотивує своїх підопічних (не переїдати та помірно вживати алкоголь),то і їм хочеться похвалитися. Моя атлетка Юлія Загородня, щойно переступивши поріг зали відразу доповіла мені: я жодної шоколадки не з’їла!!! Ми з моїми колегами не забороняємо, ми просто розповідаємо, що корисно, а що не дуже! Іноді можна і порадувати себе.
Секція з вільної боротьби працювала без перерви. Тренування проводилися щоденно. Воно й не дивно, адже змагання не знають, що таке відпочинок. «Мені здається, що діти взагалі були б згодні тренуватися 31 і 1 січня. Але секція з гімнастики, боксу і циркова студія «Бурлеск», все ж таки кілька днів відпочили».
Тренажерна зала теж не була порожньою у святкові дні. Усі хто займався систематично минулого року, одразу взялися за гантелі та гирі в перші ж дні нового року. Завдяки Козинській селищній раді, тренажерна зала повністю обладнана сучасними тренажерами та спортивним інвентарем, усім необхідним для здорового та активного проведення дозвілля у спортзалі. У січні тут розпочнуть оновлювати базу перепусток до тренажерної зали. Нагадуємо, що для козинців, відвідування тренажерної зали - безкоштовне.
За словами Анни Миколаївни, скоро прийде і час "підсніжників". Так вона жартома називає тих хто забігає до спортзали навесні і бігом біжить по всім тренажерам... Так триває максимально 2-3 тренування. І на цьому ажіотаж закінчується. «Дуже хочу щоб у залі було багато відвідувачів, але в першу чергу тих, хто хоче бути здоровим, а це не швидка справа. Ще дуже люблю коли відвідувачі звертають за порадою, адже ми завжди готові допомогти не тільки звільнитися від тягаря новорічних застіль, але і від болю у спині та інших неприємностей. Святкувань попереду ще багато, а от здоров’я одне!».

наверх