Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ВІДЕОРОБОТА ВІД КОЗИНСЬКОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ

А ви проводили вечори на хуторі поблизу Козина?... Якщо ні, то ви маєте чудову нагоду, адже Козинський Будинок культури випустив новий фільм з однойменною назвою. Багато гумору, запалу та справжнього українського колориту передали глядачам актори -аматори. А всі ролі грали самі працівники закладу.
Починаючи від творчого активу і закінчуючи технічними працівниками.
«Ідею створення фільму я виношувала ще з осені, коли стало зрозуміло, що карантин продовжено. Усі ролі були одразу розподілено між моїми колегами, працівниками Будинку культури», - розповіла режисер фільму та художній керівник Анна Зєнкова.
Усі артисти із задоволенням погодилися брати участь у зйомках, враховуючи позитивний досвід попереднього фільму. Швидко вчили слова, перевтілювалися у своїх персонажів.Тож після опрацювання та погодження сценарію директором Інною Василівною Яцків-Бондаренко та адміністратором Світланою Олексіївною Бутенко, приступили до знімального процесу, який тривав майже тиждень. «Костюми у нас були готові, а декорації створила Наталія Макарчук. Відео та монтаж фільму лягли на плечі звукорежисера Дмитра Сулими. Він же грав одну з епізодичних ролей. Ось такі у нас талановиті працівники нашого Будинку культури», - зазначила Анна Миколаївна.

Повне відео можна переглянути на офіційній сторінці Будинку культури смт Козин у Facebook за посиланням:

https://www.facebook.com/100573831666606/posts/242596364131018/

наверх