селищна рада

Обухівського району
Київської області

ВІДКРИТІ ТРЕНУВАННЯ З БОЙОВОЮ ПРАКТИКОЮ ПРИСВЯЧЕНІ ДНЮ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ

12 вересня в м.Українка пройшли відкриті тренування з бойовою практикою з вільної боротьби присвячені Дню фізичної культури і спорту України,у якому взяли участь понад 6 команд з Київської області. Команду СК «Козин» представляли 10 спортсменів, вихованців секції з вільної боротьби (тренер О.О.Волошин). Чемпіоном змагань став Дмитро Бурлака (вагова категорія 28кг.). Він впевнено переміг усіх суперників у своїй ваговій категорії і піднявся на найвищу сходинку п’єдесталу. Срібну нагороду здобув Тимофій Литвиненко (вагова категорія 47кг.) поступившись в фінальній сутичці з мінімальним рахунком в один бал, супернику з Обухова. Ігор Возний (вагова категорія 38кг.), Олексій Бурлака (вагова категорія 53кг.), Петро Платонов (вагова категорія 70кг.) здобули бронзові нагороди. Найстаріших атлети Костянтин Мірошник, Євген Поліщук та Панов Олексій продемонстрували свою майстерність та навички в контрольних сутичках поза заліком. Усі спортсмени нашої збірної продемонстрували гарну боротьбу, вольовий характер та жагу до перемоги. Переможців нагородили медалями, грамотами. Команда СК «Козин» в командному заліку посіла почесне ІІІ-місце.