Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Відкрито сезон полювання.

Цими вихідними відбулося відкриття сезону полювання на качок. За традицією учасники громадської організації «Козинське товариство мисливців і рибалок» заздалегідь розбивають наметовий табір на річках Дніпрі та Козинці, аби із першими променями вранішнього сонечка відкрити сезон полювання.
Мисливці із Козина озброївшись рушницями та сівши у човни вирушають полювати на диких качок. Заплави річок з густою рослинністю служать для качок прекрасною кормовою базою та певним видом укриття. Завдання мисливців повільно і тихо пересуватися уздовж берегової лінії, тримаючи рушницю напоготові. Мисливці добре знають, що качці доводиться злітати повільно набираючи висоту, у цей момент мисливець має хорошу можливість для точного пострілу. Збирати «улов» мисливцям допомагали спеціально треновані собаки. Вони є кращими помічниками на полюванні.
У перший день мисливці вполювавши здобич готують з неї традиційну мисливську шурпу. Аби за спільними вечірніми посиденьками розповідати мисливські історії та планувати подальші виїзди на природу. Адже сезон полювання тільки но відкрився.

наверх