Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Відкриття головної ялинки Козина

Засяяли вогні новорічної ялинки
Дай, Боже, всім любові і тепла,
Добра в сім’ї і затишку в оселі,
Щоб щастя світла музика текла
В Різдвяні свята, щедрі і веселі!
Великою радістю для дітей і дорослих стало відкриття головної ялинки у селищі. Вчора, на площі перед Будинком культури сталося це яскраве дійство – засвічення новорічної ялинки. На це заворожуюче дійство, прийшли подивитися сотні маленьких козинців. Для них ведучі провели розважальну програму з казковими героями, танцювальний флешмоб та дивовижне файєр-шоу за яким присутні спостерігали затамувавши подих.
Справжні дива трапилися цього вечора – на відкриття ялинки завітав Святий Миколай. Він привітав усіх з прийдешніми святами. А Козинський селищний голови Валерій Володимирович Гартік побажав козинцям міцного здоров’я та всіляких гараздів у Новому році. «Новорічні свята завжди несуть з собою якісь особливі відчуття – казки, дива, надії на здійснення мрій, віру у краще. На це свято більше за всіх очікують саме діти і, напевно, подарувати його – найголовніша місія дорослих».
Після теплих слів привітань сталася подія, заради якої малюки та дорослі завітали на площу: ефектно, святково, яскраво спалахнули вогники новорічної красуні.
Щирі емоції, сміх і радість панували на площі біля ялинки. А кожен із маленьких гостей свята повернувся до дому із солодким подарунком від Козинської селищної ради.

наверх