Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ВІДЗНАКУ ВІД КОДА ОТРИМАЛА ЗАСНОВНИЦЯ MC Flexx З ПІДГІРЦІВ

Сьогодні, у Бучі відбувся тематичний форум "Молодь. Київщина. Децентралізація". Захід, організований напередодні Дня молоді на базі місцевого Пластового вишкільного центру, зібрав представників регіональних молодіжних організацій, молодіжних рад та фахівців з реалізації молодіжної політики.
Козинську ТГ представляли провідний спеціаліст із питань молоді та спорту відділу освіти, культури, молоді та спорту Козинської селищної ради Олександр Волошин, засновниця Молодіжного центру MC Flexx з Підгірців Лідія Шишкіна та учасниця молодіжного центру Вікторія Заєць.
Під час урочистостей, голова Київської облдержадміністрації Василь Володін нагородив кращих представників молодіжного руху Київщини.
Подяку від начальника управління молоді та спорту Київської облдержадміністрації Сергія Тимофєєва за значний вклад у розвиток молодіжної політики та національно-патріотичного виховання, значні досягнення у професійній діяльності та відданість молодіжній роботі отримала директор Молодіжного центру MC Flexx Лідія Шишкіна.

наверх