Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ВІК - НЕ ПЕРЕШКОДА БУТИ АКТИВНИМИ!

15 листопада в с. Підгірці Козинської ТГ вiдбувся фiзкультурно-оздоровчий майстер-клас за напрямком загальної фiзичної пiдготовки та майстер-клас з йоги ( тренер Оксана Волошина) спільно з координатором з фізичної культури Ірини Василів в рамках соціального проекту Президента України «Активні парки – локації здорової України».
Метою такого проєкту є організація оздоровчої активності громадян, створення умов для зниження показників захворюваності, поліпшення якості та тривалості активного життя.
Дівчатам, які займаються йогою під керівництвом Оксани Волошиної не загрожує ні оcтеопороз, ні варикоз, ні тромбоз і взагалі вони не знають, що це таке, бо систематично займаються фізичними вправами та руховою активністю.
«Варто зазначити, що зарядка для літніх людей має настільки потужний оздоровлюючий ефект, що часом може посперечатися навіть з сучасними препаратами. Саме з виходом на пенсію гімнастика має велике значення для збільшення тривалості життя. Систематично виконується, проводиться за спеціальною методикою, вона благотворно впливає на всі внутрішні органи і системи, а також підвищує працездатність» - зазначила Ірина Василів.

наверх