Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Вітання працівників культури та аматорів народного мистецтва

Напередодні Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва теплі слова привітань з нагоди професійного свята линули на адресу тих, хто відроджує духовні скарби нашого краю, дбає про культурний розвиток, займається аматорською творчістю.
Директора Козинского будинку культури Інну Василівну Яцків-Бондаренко та керівника Народного аматорського драматичного колективу "Синій птах" Ірину Миколаївну Корніюк нагородили почесними грамотами від управління культури, національностей та релігій. Урочистості проходили в приміщенні Київської обласної державної адміністрації.
А кращих діячів культурно-просвітницької, мистецької ниви Обухівщини вітали в районному центрі культури і дозвілля. Найсумліннішим педагогам Козинської дитячої школи мистецтв, зокрема, завідуючим відділень Башинській Людмилі Вікторівні і Бойко Богдані Миколаївні, а також викладачу І категорії класу образотворчого мистецтва Личман Ользі Ігорівні, вручили подяки від Обухівської районної ради.
Ми щиро вітаємо усіх працівників культури та аматорів народного мистецтва Козина. Бажаємо вам теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

наверх