Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

«Осіння феєрія» об`єднує таланти

«Осіння феєрія» - це один із наймасштабніших заходів, який щороку проходить у Козинському будинку культури, і який з нетерпінням чекають артисти та глядачі. Адже його ще називають днем народження самого осередку культури у селищі.
Цьогорічна «Осіння феєрія» присвячувалась ювілею творчих колективів Козинського будинку культури. Народному аматорському хореографічному колективу «Юність» виповнилося 25 років. Народні аматорські колективи «STAR», «Синій птах» і «Зозуленька» - відзначають своє 20-ти річчя.
Бурхливими оваціями глядачі зустрічали почесних гостей свята, людей, які заснували колективи та керівників цих колективів, які перейняли творчу естафету і в різні роки і вели їх до нових висот. Засновником колективів «Юність» та «STAR» була Наталія Михайлівна Луговець. Вона й досі тримає руку на пульсі і завжди готова прийти на допомогу колективу. Драматичний колектив «Синій птах» заснувала та й до сьогодні очолює — Ірина Миколаївна Корніюк. Засновницею та керівником співочого народного аматорського колективу «Зозуленька» незмінно є художній керівник Будинку культури Наталія Олександрівна Чижова.
Концерт розпочався із пісні "Хай живе надія" у виконанні Аліни Новікової із колективу «Зозуленька» та хореографічного колективу «Юність». Ця композиція довгий час була візитівкою колективів, звучала на святкових заходах та концертах. Із нею зростало не одне покоління творчих дітей.
Цього вечора згадували тих людей, які заснували творчі колективи, хто першими прийшли до них займатися, хто допомагав їм. Козинський селищний голова Валерій Володимирович Гартік подякував усім керівникам творчих «майстерень» за розвиток культури у селищі. А також, відзначив адміністрацію і працівників будинку культури, які гостинно приймають усіх діток, створюють комфортні і затишні умови.
Самі ж колективи подарували глядачам кращі художні номери: вокальні від колективу «Зозуленька» (керівник Наталія Чижова); хореографічні від колективів «Роксолана» (керівник Богдана Малишева), «Юність» (керівники Наталія Гайдей та Дар’я Тоцька), «STAR» (керівники Аліна Недашковська, Наталія Гайдей), «Зебра» (керівник Анна Зенкова); циркові - від колективу «Бурлеск» під керівництвом Вікторії Намчук. Поряд, на одній сцені виступали як досвідчені артрити, так і зовсім юні дебютанти, що тішили глядачів своєю невимушеністю та безпосередністю. Розмаїття кольорів костюмів, динаміка танцювальних рухів та неймовірні тембральні відтінки артистів – усе це «Осіння феєрія».
Цього вечора, було ще багато цікавих подарунків, одним із яких стала хореографічна постановка від колишнього керівника «Юності» Юрія Стрембіцького, що носила назву «Квіти сонця». Унікальність цього номеру полягала в тому, що її виконали гості свята, які колись танцювали цей танець в «Юності».
Завдяки виставці світлин, відвідувачі мали змогу побачити перші кроки становлення художніх колективів у Козині, поринути в атмосферу творчості, яка панувала 10-20 років тому. А ще, багато хто, впізнавав себе і близьких на цих світлинах.
Ювілей – це завжди підведення підсумків, щоб озирнувшись назад, розглянути крізь призму часу минуле, від якого на серці стає тепліше та світліше.

наверх