Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ВИПУСКНИЙ УЧНІВ КОЗИНСЬКОГО ЛІЦЕЮ

28 червня в Козинському ліцеї відбулося урочисте вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту випускникам 11 класу.
21 випускник закінчив Козинський ліцей.
Полосенко Дарія за високі досягнення в навчанні отримала свідоцтво з відзнакою та нагороджена Золотою медаллю. Поліщук Євгеній за досягнення у навчанні отримав свідоцтво з відзнакою та нагороджений Срібною медаллю.Похвальними грамотами за особливі досягнення у вивченні математики, англійської мови, української мови та літератури, зарубіжної літератури, історії України нагороджений Онуфрійчук Антон, а Володько Анна- за досягнення у вивченні української мови та літератури, зарубіжної літератури.
Випускники-медалісти від Козинської селищної ради отримали цінні подарунки.
З вітальним словом до випускників звернулися директор ліцею Феденко Н.І., класний керівник Ярош В.О., перша вчителька Пархоменко С.Є., заступник директора з виховної роботи Бондаренко Л.І. та мама випускниці Вікторія Полосенко.
Слова вдячності вчителям та батькам висловила випускниця Анна Володько.
Тож бажаємо нашим випускникам щасливої життєвої дороги, здійснення мрій.Ідіть по життю впевнено , сміливо, радісно.Шануйте батьків, пам’ятайте вчителів і нехай над вами завжди буде мирне небо.

наверх