Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Виставка дитячих малюнків "Чарівні тварини і дивовижні істоти"

Чудернацькі тварини і дивовижні птахи, споглядають із картин, що висять у фойє Козинського будинку культури. Це роботи учнів образотворчого відділення Козинської дитячої школи мистецтв. Протягом трьох тижнів юні художники малювали картини на тему "Чарівні тварини і дивовижні істоти". За словами викладача школи мистецтв Ольги Ігорівни Личман, її вихованці готувалися до участі в Обласному фестивалі-конкурсі дитячої творчості «Дебют». Роботи Наталії Кузьменко (8р.), Аліси Тимченко (8 р.), Олександри Благодатної (12р.), Каріни Чиженко (11 р.) та Анастасії Бурди (14 р.) оцінюватимуть журі конкурсу. Решта робіт беруть участь у виставці.
«Такі теми і завдання я люблю найбільше. Кожна робота - фрагмент, частинка тієї історії чи казки, яку потрібно придумати, створити в уяві, а потім втілити в життя. Що вражає - маленьким дітям завжди легше даються такі теми, їхні малюнки програють технічно але завжди несуть в собі якусь історію», - розповіла Ольга Ігорівна.
Складність цього завдання полягало в тому, що потрібно було створити було ще й об’ємну роботу цього ж персонажу у техніці папьє-маше. Ця техніка відрізняється тим, що виготовлення потребує чимало часу для ліплення, висушування, знову доліплювання і т.д.
Результати об’ємних робіт можна буде побачити на виставці, яка відбудеться з 5 по 10 березня у Козинському будинку культури.

наверх