Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ВИЇЗНІ ПРИЙОМИ НА ВІДДАЛЕНИХ РОБОЧИХ МІСЦЯХ ВІДДІЛУ ОБСЛУГОВУВАННЯ ГРОМАДЯН

Відповідно до Угоди між Козинською селищною радою та Головним управлінням Пенсійного фонду України у Київській області з надання адміністративних послуг у сфері пенсійного забезпечення громадян проведено прийом громадян на віддаленому робочому місці - 9 березня в центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП) смт Козин та 18 березня в Підгірцівському старостинському окрузі в приміщенні Підгірцівської сільської ради Козинської територіальної громади, спеціалістом відділу обслуговування громадян №13 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Наталією Гайвак.
Прийом на віддаленому робочому місці Фонду - в ЦНАП Козинської селищної ради буде проводитися в другий вівторок щомісяця з 08.00-до 12.00 години за адресою: смт. Козин, вул. Партизанська, 2 з дотриманням карантинних заходів.
Прийом на віддаленому робочому місці Фонду - в с. Підгірці Козинської ОТГ буде проводитися в третій четвер щомісяця з 09.00-до 13.00 години за адресою: с. Підгірці, вул. Васильківська, 39 з дотриманням карантинних заходів.
На прийом можна записатися по телефону (04572) 5 36 31.
Начальник відділу обслуговування громадян №13 (сервісний центр) Наталія ВАСИЛИШИНА

наверх