Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Володарі талантів

«Володарі талантів» - гучна, промовиста та найбільш влучна назва, що характеризує два колективи: «Зозуленька» (керівник Н.О.Чижова) та «Юність» ( керівник Д.О.Тоцька). Цей творчий тандем разом зі своїми друзями подарував кожному глядачу можливість приєднатися серцем і душею до когорти «володарів талантів», у ході звітного концерту, який нещодавно пройшов у Козинському будинку культури.
Цікаві хореографічні постановки та неперевершені вокальні номери вдало поєдналися у концертній програмі. Цього вечора глядачі побачили прем’єри від вихованців Дар’ї Тоцької. До речі, це її дебютний звітний концерт.
Для колективу «Зозуленьки» - це був також перший «звітник». « Ми завжди допомагали іншим, але самі вперше «відзвітувалися», - розповіла керівник колективу Наталія Олександрівна. Ідея провести цей концерт належить учаснику колективу «Зозуленька» Антону Карліну. «Із моїми дорогоцінними солістами Антоном та Аліною ми працюємо з дитячого садочка. Віка Возна та Наталія Ерік займались у Анни Хабарової в студії «Мрія», а тепер вони з нами. Дуже приємно, що дорослі також знаходять час та займаються творчістю. Анастасія Хоменко, яка працювала в Козинській школі мистецтв, закінчила інститут музики ім. Глієра разом з маленьким синочком Андрійком приходять на репетиції», - розповіла про своїх вихованців Наталія Олександрівна.
Також, у звітному концерті брали участь творчі друзі, зокрема, колективи «Юність» (керівник Н.А. Гайдей), «Стар» (керівник Н.А. Гайдей ), «Зебра» (А. М. Зєнкова) та "Веселі сусіди".
«Можливо колись, ми організуємо свій власний звітний концерт, але сьогодні ми вдячні нашим товаришам по творчому цеху за допомогу і підтримку», - подякувала Наталя Олександрівна Чижова.

наверх