Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Волонтерство – це поклик душі

Під час Новорічних свят учні Козинської ЗОШ долучилися до благодійної акції «Подарунок захиснику», яку проводить громадська організація «Материнське серце». Діти приносили пакунки з печивом та солодощами до яких додавали вітальні листівки. Усі ці пакунки будуть доставлені воїнам, які перебувають на передовій.
Учень 4-Б класу Дмитро Ярош приніс печиво. Хлопчик вперше бере участь в такій акції, але він з радістю долучався до неї і надалі продовжуватиме.
Батько учениці 5-А класу Леонід Андрійович Чиженко розповів, що батьківський комітет Козинської школи активно займається волонтерством, вони щороку долучаються до подібних акцій. До того ж син Леоніда Андрійовича, був учасником бойових дій. Тож чоловік добре знає наскільки для воїнів важлива така підтримка з дому…
Заступник директора Козинської ЗОШ з виховної роботи Людмила Іларіонівна Бондаренко щиро подякувала батькам, які не залишились осторонь акції та виділили кошти своїм дітям для закупівлі солодощів. «Ми виховуємо у дітей повагу, співчутливість та любов до воїнів, які захищають кордони нашої Батькіщини. А подібні акції є гарним прикладом тому», - зазначила Людмила Іларіонівна.

наверх