Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ВРУЧЕНО НАГОРОДИ ФУТБОЛЬНОМУ АКТИВУ КОЗИНА

Нещодавно до Козина завітала делегація Асоціації футболу м. Києва на чолі з радником президента - Олександром Олександровичем Слинявчуком.
Метою візиту було вручення почесних відомчих відзнак з нагоди 110-річчя Київського футболу.
Ювілейні нагороди від Асоціації футболу м. Києва за значний вклад у розвиток футболу на теренах Козинської ТГ, підтримку футбольного клубу та сприянню в проведенні футбольних турнірів вручено Козинському селищному голові Валерію Володимировичу Гартіку, почесному президенту ФК «Заспа» Віталію Анатолійовичу Малоокому, головному спеціалісту з питань молоді та спорту Олександру Олексійовичу Волошину, співзасновнику ФК «Заспа» Юрію Олеговичу Іванову та головному тренеру ФК «Заспа» Андрію Анатолійовичу Заболотному.
Футбольний клуб «Заспа» смт Козин з моменту заснування виступає на Чемпіонаті Києва з футболу, який є одним із найсильніших Чемпіонатів України. Останні роки, наші футболісти демонструють гарні результати та підготовку і цікаву гру займаючи призові міцсця.
Тож, Олександр Слинявчук подякував футбольному активу Козина за відданість футболу та підготовку юних футболістів. А також привітав присутніх з ювілейною датою!

наверх