Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ЯК КОЗИНСЬКИЙ ДНЗ «ЯЛИНОЧКА» ГОТУЄТЬСЯ ДО ПРИЙОМУ МАЛЕНЬКИХ ВІДВІДУВАЧІВ

Після тривалого часу карантинних обмежень, у Козині планують відкрити дитячий садок. Та цьому передувала велика і тривала підготовка. Вихователь-методист Юлія Пашаївна Фокас розповіла, що заклад дошкільної освіти «Ялиночка» готується приймати маленьких вихованців. Задля безпечного перебування малюків та персоналу закладу, Козинська селищна рада виділила кошти на закупівлю усіх необхідних засобів індивідуального захисту. У самому приміщенні садка постійно проводять дезінфекцію. Контактні поверхні дезінфікують кожні дві години та після завершення робочого дня. При вході до дитсадка розміщені антисептики. Дезінфекція рук маленьких відвідувачів відбуватиметься під контролем працівника садочка.
«Згідно рекомендацій МОЗ заборонено використання багаторазових тканинних рушників, м’яких іграшок, килимів з довгим ворсом, тож у садку рушники замінили на паперові. А звичні речі, багаторазового користування ми замінили на одноразові. Біля рукомийників встановлено дозатори для рідкого мила»,- розповіла Юлія Пашаївна. Розроблено графік прогулянок. Це зроблено для того, щоб уникнути скупчення діток. У теплу пору року заплановано більше часу перебувати на свіжому повітрі та максимально забезпечити дистанціювання дітей.
Також на період карантину нам доведеться відмовитися від проведення масових заходів – концертів, свят, вистав. Але ми будемо старатися зробити усе можливе, щоб дітки не сумували у садку, а їх перебування було не лише змістовним, а й безпечним.

наверх