Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ЯК ПРАЦЮЄ КОЗИНСЬКА ДИТЯЧА ШКОЛА МИСТЕЦТВ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

Із середини листопада Козинська дитяча школа мистецтв відчинила двері для своїх учнів. Після канікул, за вимогою відділу культури школа мистецтв могла працювати лише дистанційно та надавати індивідуальні консультації своїм учням. Директор закладу Наталія Дмитрівна Назарчук розповіла, що весь педагогічний колектив налагодив дистанційну роботу та призвичаїли до такого формату навчання своїх учнів. Завдяки Козинській селищній раді кожен клас оснащено ноутбуками та проведено високошвидкісний інтернет що значно полегшило роботу. Батьки теж з розумінням поставилися до ситуації і допомагали своїм дітям освоїти ази гри на музичних інструментах. Особливо, така робота у тандемі батьків і вчителів важлива для першокласників, які тільки розпочали тактильно вивчати інструмент і ознайомлюватися із нотами.
Уже з середини листопада учні та педагоги Козинської дитячої школи мистецтв повернулися до звичного режиму роботи. Наразі діти готуються до здачі заліків та академічних концертів. Беруть активну участь у конкурсах та фестивалях, які проводяться дистанційно. І при цьому отримують призові місця!
«Що ж це за артисти без виступів? Звичайно нашим учням потрібна сцена і глядачі, тому ми вирішили у кожному класі провести мініконцерти для батьків, але з обов’язковим дотриманням усіх карантинних вимог», - розповіла Наталія Дмитрівна.

наверх